Замовити дзвінок

Як вибрати тротуарну плитку

Підібрати правильну, зроблену за всіма стандартами тротуарну плитку - це завдання досить відповідальне і копітке. Зовнішня схожість різного роду продукції може призвести до утруднення навіть для людини, яка має досвід у її виробництві. Для пересічного споживача дана задача і зовсім нездійсненне. У нашій компанії знають, як зробити максимально правильний вибір і ми з радістю поділимося цим знанням з вами, адже наша плитка відповідає всім найвищим вимогам.

  1. Лицьова сторона повинна бути дуже гладкою і рівною, без присутності сторонніх матеріалів. Присутність щербин, тріщин або інших дефектів говорить про проблему на виробництві та низьку якість виробленої продукції.
  2. Кольорова тротуарна плитка повинна володіти рівномірним кольором, однаковим для всієї партії. Пігментні барвники, які використовуються для фарбування, відрізняються один від одного за ціною і якістю, що дозволяє, недобросовісним виробникам, заощадити на споживачах. Намагайтеся уникати тротуарної плитки, яка пофарбована пігментами китайського виробництва. Якщо є сумніви - не посоромтеся попросити у виробника результати випробувань і сертифікат на використовуваний ними пігмент. У чесного виробника дане прохання не викличе ніяких негативних емоцій.
  3. Не забудьте поцікавитися і про походження основного матеріалу того чи іншого виду тротуарної плитки - бетону. На даний бетон повинні бути всі документи: сертифікат та інші закупівельні документи. Слід переконатися в тому, що бетон закуповується у великій, зарекомендувала себе компанії.
  4. Так само, як і хороший, стиглий кавун, високоякісну тротуарну плитку можна розпізнати по звуку. Вона обов'язково повинна звучати дзвінко. Звичайно, цей спосіб перевірки потребу в деякому досвіді і вправності, тому не варто на нього покладатися.
  5. Геометрія будь тротуарної плитки, як і будь-якого іншого будівельного матеріалу, обов'язково повинна відповідати ГОСТу.

Навіть знаючи всі дані нюанси, можна легко помилитися при виборі, тому що як би добре не був би сповіщений покупець, недобросовісний продавець знайде метод обвести його навколо пальця. Тому при виборі виробника слід спиратися на рекомендації знайомих, близьких або просто подзвонити в компанію Оріон.

Наша плитка виготовлена професіоналами і пройшла перевірку часом!