Замовити дзвінок

Варіанти укладки тротуарної плитки

Будинок побудований, придбані в лісорозсаднику дерева, а так само декоративні кущі, красиво розташовані квіткові клумби, і радує око нова садова доріжка, під час укладання якої застосовується тротуарна плитка.

Ця доріжка буде красиво і акуратно виглядати тільки тоді, коли вона укладена умілими руками майстра, можна, звичайно ж, спробувати покласти її самостійно і якщо навіть вам не вдасться цього зробити, то плитку завжди в будь-який час можна перекласти, так як вона годитися для повторного використання.

Давайте для прикладу візьмемо саму звичайну квадратну або прямокутну плитку і починаємо уявляти, Яким чином вона ляже по відношенню з основними лініями самого будинку. Якщо покласти дану плитку під прямим кутом по відношенню до стіни, доріжка не буде настільки помітною, і при цьому візуально буде здаватися набагато ширше.

Якщо Ви бажаєте досягти повністю протилежного ефекту, і зробити доріжку більш помітною, то плитку слід покласти під деяким кутом. Максимально відповідний кут - 45 градусів по відношенню до стіни, тобто по діагоналі. Такого роду доріжка буде куди привабливіше, і виглядати більш акуратно і більш вузькою.

Інший, не менш популярний серед приватних будівельних компаній методів - «у розбіг». До того ж це дуже простий, не потребує у володінні спеціальними знаннями і кваліфікацією метод. У цьому випадку візуальний ефект грунтується на ілюзії, яка має пряму залежність не тільки від кута монтажу, але й від орнаменту на плитці. Якщо орнамент тротуарної плитки укласти так, що він буде лежати паралельно напрямку доріжки, то вона буде здаватися набагато довшою. У випадку, коли місця для укладання доріжки трохи, і є бажання, щоб вона виглядала дуже вузькою стежкою, монтуйте плитку з малюнком під кутом в 90 градусів, тобто, перпендикулярно лінії стежки.

Любителям класики скрізь і завжди можна порекомендувати класичну бруківку або «старе місто». У цьому випадку доведеться потрудитися, так як дана плитка має вигнуті краю «під старовину», плитку треба буде підганяти і обрізати.

Безліч людей віддають перевагу плитці «під паркет», а точніше даному способу її укладання. Виглядає прекрасно, але місця з'єднання плиток в цьому випадку не відрізняються довговічністю. Для організації під'їзних доріжок абсолютно не підходить.

На вибір методу монтажу впливає не тільки тип плитки, але і її ціна. Якщо обрана незвичайна поверхню, або тротуарна плитка застосовується фрагментами, як елемент декору або ландшафтного дизайну, плитку необхідно обрізати, що веде до підвищення як витрати самого матеріалу, так і часу, витраченого на укладку.