Замовити дзвінок

Про компанію

Раді вітати вас на сайті Торгового дому "Оріон"!

Уже тривалий час ми працюємо на ринку Вінниці, безперервно розширюючи асортимент товарів та послуг, співпрацюючи з постійними і новими клієнтами, дбаючи по відмінну якість своєї роботи. Багато об’єктів нашого міста можуть пишатися якістю та естетичною цінністю, які вони отримали внаслідок обробки нашими матеріалами.

Тротуарна плитка та фасади для всіх


Сьогодні основними напрямками нашої діяльності у Вінниці є продаж тротуарної плитки та утеплення фасадів. Широкий вибір бруківки, каменів, плитки для тротуарів дозволяє облаштувати будь-який двір, ділянку чи тротуар. Матеріали відмінної якості гарантують нашим клієнтам довговічність тротуарного покриття, його прекрасний зовнішній вигляд та зручність експлуатації.

Утеплення фасадів – актуальний сьогодні напрямок роботи як для нових споруд, так і для старих будівель. Ця діяльність потребує справжніх умінь, знань та досвіду, адже від цього буде залежати кінцевий результат – теплий та естетичний фасад. Наші працівники знають технології облаштування фасадів, зможуть запропонувати клієнтам декілька варіантів утеплення та нададуть поради щодо вибору найбільш оптимального в кожному індивідуальному випадку. Матеріали для утеплення фасадів, придбані у нас, забезпечать максимальну користь та термін експлуатації.

Торговий дім Оріон гарантує вибір найкращих будівельних матеріалів та професійні роботи як для приватних осіб, так і для великих промислових або комерційних об’єктів.

У нас можна купити матеріали для будівництва у Вінниці:

• Сухі будівельні суміші виробника Siltek – штукатурка, стяжка, клей різних типів, ґрунтовка, гідроізоляційна та мурувальна суміші, шпаклівка, матеріали для фінішної обробки поверхонь і т.д.
• Лотки та водовідводи Standartpark – бетонні, пластикові і полімербетонні жолоби для води, а також решітки, пісковловлювачі, насадки, елементи кріплення.
• Фарби Siltek – акрилові, силікатні, силіконові фасадного та інтер’єрного типу,
• Матеріали Avenu Decor – бруківка, плитка ромб та паркет, фасадний камінь, стовпчик, колотий блок і сходинка, камінь вінтаж та ін.
• Тротуарна плитка – Авеню та Авеню Декор. Сьогодні облаштування фасаду, території біля будинку, двору і тротуару – це норма для сучасної європейської країни. Якість покриття поверхні говорить не тільки про смак господаря, а й дбає про його щоденний комфорт. Якісне будівництво, витриманий внутрішній інтер’єр, обробка вуличних територій біля будинків та фасадів приватними клієнтами стають все частішими та говорять про наближення до справжніх стандартів життя розвинених країн. З нашою допомогою будь яка ваша територія чи власність стане вишуканою, інтелігентною, зручною та приємною. Звертайтесь!

При купівлі наших товарів Ви маєте можливість отримати: широкий асортимент якісної продукції, мобільну доставку товарів маніпулятором на Ваш об`єкт будівництва, яскраві фарби, міцну та рівну підлогу, декоративні штукатурки, зручне мурування, легке облицювання поверхонь, міцні та яскраві стежини та бульвари, алеї та тротуари, дороги, дитячі майданчики, автозаправні станції — всюди шляхетна композиція бруківки довершить місцевий колорит ландшафтного дизайну, витримає будь-які навантаження та прослужить Вам багато років,


Ось невеликий перелік, де застосовуються наші товари:

 • продукцію ТМ “Авеню” (тротуарну плитку) можна побачити на таких об”єктах:
 1. набережна “Рошен” на р. Південний Буг (6 500 м2)
 2. муніципальний ринок вул. Липовецька   (27 000 м2)
 3. автостоянка біля ТЦ "ШОК" (15 000 м2)
 4. заправки “Сенс” та “WOG”  (по 3 500 м2)
 5. заправки "ОККО", "Shell"
 6. котеджне містечко “Версаль” (2 500 м2)
 7. територія ТД “Укрсервіс” вул. Липовецька (5 000 м2)
 8. складські території ТОВ “Інтер'єр”, ТОВ “ЕкоДом” (по 2 300 м2)
 9. територія молокозаводу в м. Іллінцях (3 500 м2)
 10. Вінницький зоопарк (600 м2)
 11. автосалон "Skoda"
 12. площа біля "Будинку Офіцерів"
 13. територія SPA-центру “Хаммам”, медичних центрів “Меділюкс”,“Віоламед”, кав'ярень
 14. центральний вхід до хірургічного корпусу лікарні ім. Пирогова
 • продукцію ТМ “SILTEK” (сухі будівельні суміші) можна побачити на таких об”єктах:
 1. фасадні матеріали на житлових будинках по вул. Червоних Курсантів, вул. Збишка, вул. Гліба Успенського
 2. облицювання фонтанів біля Вінницької міської ради та резервуарів басейнів Водоканалу
 3. магазини “Комплект”, “Лаіра” в м. Вінниці, “Піраміда” в м. Козятині
 4. мурувальна суміш для газоблоків фабрика “Рошен” на Липовецькій, котеджне містечко “Версаль”
 • та багато присадибних ділянок приватного сектору.
Нашими клієнтами є такі організації як “Вінницябуд”, “Сенс”, “БМУ-2”, “БМУ-3”, МУР”, “Шляхбудматеріали”, “Юлія”, “Лаіра”, “Віндор”, Водоканал”, “ВТТУ”, “ВАБЗ”.
 

Для зручності Ви можете придбати у нас ще й додаткові будівельні матеріали.
Також можемо надавати технічну допомогу та проводити семінари.
Ми завжди раді Вас чути за телефонами:  (0432) 667-000, (067) 430-26-43.