Замовити дзвінок

Партнери

Товариство "Торговий дім "Оріон" знайомить Вас та рекомендує своїх партнерів у Вінниці по укладанню фігурних елементів мостіння (ФЕМ) українських торгових марок від ПГБ "Ковальська", офіційним дилером якої являється. Ці компанії зарекомендували себе як високопрофесійні команди по благоустрою територій приватних, муніципальних та промислових об'єктів у Вінниці, Києві та інших регіонах України.

Віндор

ТОВ «Віндор»

vindor.vn.ua

Будівельна компанія «Віндор» виконує укладання тротуарної та дорожньої плитки, асфальтування територій від 500 кв.м.
Підприємство використовує в своїй роботі найновіші технології укладання плитки, що дозволяє якісно та в досить короткі терміни виконувати роботи будь-якої складності.

віндор вінниця асфальт віндор вінниця асфальт

 Вінницябуд

ТОВ «Вінницябуд»

bud.vn.ua

Будівельна компанія «Вінницябуд» у Вінниці, за час існування якої було збудовано і введено в дію більш ніж 2 млн. кв. м житла, сотні об’єктів промислового і культурного призначення. 
Це команда професіоналів, яка не лише будує будинок, а дарує Вам затишну, теплу, комфортну домівку, тому кожний клієнт може бути впевнений – висока якість і чесна ціна – гарантовані.

вінницябуд 1 вінницябуд 2

ЖБК Набережний квартал

ЖБК «Набережний квартал»

nk.vn.ua

Набережний квартал - це инноваційний проект по створенню житлового комплексу з використанням нових технологій, які підвищують рівень комфорту и затишку сучасного будинку. Квартири гармонійно поєднують в собі вишуканий стиль і побутову функціональність, здатні задовольнити найвибагливіші побажання в комфортному житлі.

набережний квартал вінниця 1 набережний квартал вінниця 2

Європейський квартал

ЖБК «Європейський»

nk.vn.ua

Куточок загадкової та дивовижної Європи відтепер у Вінниці. Гармонійно поєднавши традиційні європейські архітектурні ансамблі із сучасними технологіями будівництва, будівельна компанія створює неповторний житловий комплекс.

жк європейський квартал вінниця 1 жк європейський квартал вінниця 2

Сімейний

ЖБК «Сімейний»

simejnyj.com.ua

За свою історію діяльності, будівельна компанія «БМУ-6» успішно працює на ринку будівельних послуг з 1953 року і зарекомендувала себе, як надійна і стабільна компанія. Основний напрямок діяльності компанії – будівництво житла і промислових підприємств. Фірмовим стилем компанії «БМУ-6» завжди було виконання повного девелоперського циклу по створенню об’єктів нерухомості.

сімейний 1 сімейний 2

Особняк Центр

ПП «Особняк Центр»

osobnyak-centr.com.ua

Будівельне підприємство ПП «Особняк Центр» було засноване у 2006 році. За час функціонування були збудовані одноповерхові та багатоповерхові споруди приватного призначення. Досвід проектування та будівництва згуртував за ці роки у компанії справжніх спеціалістів та майстрів своєї справи, здатних створювати нове якісне житло, що відповідає сучасним умовам ринку нерухомості.

особняк центр вінниця 1 особняк центр вінниця 2

ТОВ "Подільський будівельний інжиніринг"

+38(0432) 50 73 22

Здійснюють проектні та будівельно-монтажні роботи з проектування, буріння та ремонту свердловин, шахтних та трубчатих колодязів, геодезичні, топографічні та інженерно-геологічні вишукування.

подільський будівельний інжиніринг 1 подільський будівельний інжиніринг 2