+38 (0432) 667 000;
+38 (067) 430 26 43

м. Вінниця, пров. Грибоєдова 10

Виробництво асфальту

Ні для кого не буде секретом, яке покриття знаходиться на автомобільних дорогах і магістралях. Правильно - це асфальт, застосовується не тільки там, де ми найчастіше звикли його бачити. Даний дорожньо-будівельний матеріал, по суті, в'яжучий матеріал органічного складу, який має не тільки штучне, але і натуральне походження. Для виробництва асфальту обов'язково потрібні бітум та мінеральні матеріали, наприклад, вапняк, піщаник і багато іншого. Також очевидно, що виготовити це покриття для доріг можна тільки на спеціалізованих підприємствах. До того ж, існує така тенденція - чим якісніше і сучаснішою обладнання, тим вища якість виробленого товару.

При виготовленні асфальту в Вінниці, матеріал, що використовується для цього, повинен повною мірою відповідати всім нормам і вимогам, чинним у нашій країні. Фахівці стверджують, що для використання максимально підходящим є шит-асфальт. Його характеристики та насправді тримаються на дуже високому рівні. Якщо застосовувати його при будівництві дороги, то можна бути впевненим, що покриття буде максимально гладким і міцним. Даний асфальт виходить завдяки використанню високоякісних матеріалів: піску, кам'яної або бутової борошна. Абсолютно всі складові підбираються в повній відповідності до потрібних параметрів, для досягнення максимальної якості.

Щоб шит-асфальт володів даними характеристиками необхідно застосовувати сучасні виробничі технології. Під час змішування всіх компонентів в міксері підтримується температура 175 градусів за Цельсієм. Ця технологія дозволяє доставити матеріал прямо до місця укладання в м'якому стані.

Тепер про відмінності асфальтобетону від звичайної асфальтової суміші. Головна відмінність полягає у використанні щебеню або гравію великих фракцій. Дані компоненти є основою, самим нижнім шаром, в покритті. До того ж у складі асфальтобетону присутні матеріали дрібних фракцій, кам'яна мука, пісок, бітум.

Сфера використання асфальтобетону менше, ніж звичайного асфальту. Це все через те, що він володіє значною масою і низькою в'язкістю. До того ж він має ряд інших характеристик, які не дозволяють застосовувати його в більш широкому діапазоні. Таким чином, найбільш широке застосування його, зустрічається в головній мірі для укладання покриттів автомобільних магістралей і в якості матеріалу для підлоги в складських або промислових приміщеннях.

Siltek AvenuDecor Віндор АБЗ Авеню Бетон Стандартпарк