+38 (0432) 667 000;
+38 (067) 430 26 43

м. Вінниця, пров. Грибоєдова 10

Що відноситься до сухих будівельних сумішей

Реалізація сучасного ремонту потребує використання сучасних будівельних матеріалів, серед яких чільне місце займають сухі суміші для будівництва. Саме такі суміші стали тим відповідним матеріалом, який дав можливість економити місце, час, гроші, знижувати витрати на транспортування і при цьому домагатися найбільш якісного ремонту. Застосування даних сумішей дає можливість домогтися під час ремонту практично будь-якого необхідного результату, так як сам клас сухих будівельних матеріалів має дуже велику кількість видів і підвидів, які мають абсолютно різні функції, завдання та властивості.

Найбільш популярні сухі будівельні суміші - це сухі з цементом і добавки до них, безпосередньо сам цемент, без якого неможливо обійтися при ремонті і будівництві будь-якої будівлі, так як він є сполучною ланкою для будматеріалів і є матеріалом для стяжки і багато іншого.

Серед деяких матеріалів досить популярним є алебастр і штукатурка (в тому числі і декоративна), без яких не може обійтися жодна поверхню стіни всередині приміщень. Досить близький до них за своїми властивостями такий матеріал, як затірка. Зовсім новими будівельними матеріалами є плитковий клей і наливні підлоги, які продаються і в сухому вигляді. Ремонт в нинішній час не може обійтися і без організації якісної гідроізоляції, в чому головну роль відіграють гідроізоляційні матеріали.

Крім цього до сухим сумішам так само відносять такі повсюдно використовувані і універсальні будівельні матеріали, як пісок, керамзит, щебінь і різні види наповнювачів. Їх використання може мати в собі характер створення підстави для інших будматеріалів, організації тепло-і звукоізоляції, інгредієнтів для створення готових будівельних сумішей і безліч іншого.

Siltek AvenuDecor Віндор АБЗ Авеню Бетон Стандартпарк