+38 (0432) 667 000;
+38 (067) 430 26 43

м. Вінниця, пров. Грибоєдова 10

Що таке сухі будівельні суміші

Сухі будівельні суміші досить широко застосовуються при здійсненні будівельних, ремонтних або опоряджувальних робіт у Вінниці, як зсередини, так і зовні будівлі. У нинішній час використовувати сухі будівельні суміші для монтажу керамічної плитки або натурального каменю, для гідроізоляції колодязів, заповнення швів або в штукатурних роботах, знайшло статусу якогось стандарту. Величезний вибір сухих будівельних сумішей радує уяву і для що роблять ремонт або для тих, хто зайнятий будівництвом. Але, мало хто по-справжньому розуміє, чим же є ці самі суміші, з яких матеріалів і як їх виготовляють.

Більшості з нас все суміші дуже схожі - цемент з піском з незнайомими порошками. Але можливо ще і ознайомитися з приблизними складом, наявними на упаковці. Нинішні сухі суміші за своєю суттю відносяться до цементно-піщаним, але, в той же час, для досягнення чітко поставлених цілей в обробці і ремонті, в них додають різні додаткові рімесі. До такого роду компонентів відносять: в'яжучі речовини на полімерній або мінеральній основі, різноманітні наповнювачі, вузькоспеціальні речовини для утворення різних властивостей, наприклад, для гідроізоляції. Деякі з даних компонентів гідні докладного вивчення, так що в них варто розібратися.

Мінеральні речовини в сухих сумішах
Для реалізації різних завдань використовуються різні мінеральні в'яжучі речовини. Наприклад, для створення твердих безусадочних підлог в сухі суміші додають білий або сірий портландцемент, високоалюмінатний цемент або полугідратний гіпс. При виробництві модифікованих сухих будівельних сумішей застосовують гідратований вапно - сухі суміші з її змістом можна використовувати, наприклад, при реставраційних роботах.

Наповнювачі будівельних сумішей
Стандартними наповнювачами в сухих будівельних сумішах є саме кварцовий пісок або вапнякова мука. У сумішах більш низької якості додають не вапнякове борошно, а доломіт. До прикладу, в сухі штукатурні суміші з підвищеними теплоізоляційними якостями додають пористі наповнювачі: вермикуліт, перліт, керамзит або гранульований пінополістерол.

Добавки, що поліпшують сухі будівельні суміші
Для отримання необхідних технологічних і технічних характеристик, в сухі суміші додають різноманітні модифікатори, що дозволяють вирішити різні завдання, але основний все ж, є задача по утриманню вологи в розчині після закінчення його нанесення на поверхню. Це дуже важливий момент для збільшення часу утримання цементу в рідкій формі, тому в такому випадку з приготованим будівельним розчином можна буде працювати на багато довше.

Siltek AvenuDecor Віндор АБЗ Авеню Бетон Стандартпарк