+38 (0432) 667 000;
+38 (067) 430 26 43

м. Вінниця, пров. Грибоєдова 10

Асфальт - незамінний матеріал для будівництва доріг

Сукупність бітумів і мінеральних матеріалів, що називаэться асфальтом, дуже часто застосовується не тільки в будівництві автомобільних, дворових і внутрішньоквартальних доріг, але і як електро-, гідроізоляційний матеріал, а також для виготовлення лаків, клеїв, замазок і інших побутових та будівельних матеріалів.

Сучасна класифікація свідчить, що на сьогоднішній день асфальт у Вінниці може бути як штучного, так і природного походження. Крім цього, асфальтом називають і асфальтобетон, який є твердим матеріалом, який виготовляється в заводських умовах. Він виходить в результаті пресування сумішей з піску, Філер, щебеню, бітуму та інших компонентів.

Застосовуватися асфальт почав ще на початку дев'ятнадцятого століття у Франції для створення довговічного і високоякісного покриття для тротуарів Королівського мосту в Парижі. Після цього асфальтове покриття почало поширюватися в якості дорожньо-будівельного покриття не тільки в Парижі, але і в безлічі інших країнах. Технологія виробництва в ті часи лише трохи відрізнялася від технології, яка застосовується сьогодні. І тільки в Сполучених Штатах під час виготовлення використовувалася добавка з нафтових бітумів. Але, ще в ті часи асфальт виготовляли в, порівняно, невеликих приміщеннях, абсолютно не пристосованих для такого роду виробництва. І тільки технічний прогрес посприяв появі великих промислових заводів, які займаються виробництвом довговічного та надійного асфальту.

Фахівцям відомо, що висока якість дорожнього покриття або ж матеріалів, які виготовляються з нього, залежить від величезної кількості чинників, до числа яких входить:

  • вибір і тестування складових компонентів на водонепроникність, стійкість, міцність;
  • створення та підтримка необхідних умов у виробничих приміщеннях;
  • підбір максимально підходящого температурного режиму;
  • застосування у виробництві найсучаснішого обладнання, яке дозволило знизити роль людини в процесі виробництва;
  • дотримання всіх технологій виробництва та багато іншого.

Завершальний цикл, складається з тестування готового продукту, збір та аналіз проб. Якщо всі проби і тести дадуть позитивний результат, асфальт відправляють до замовника, у разі непридатності - на доопрацювання.

Незважаючи на виникнення нових видів матеріалів для покриття тротуарів і доріг, асфальтне покриття не має собі рівних.

Siltek AvenuDecor Віндор АБЗ Авеню Бетон Стандартпарк